Satiksmes pagaidu organizācija Aspazijas laukumā

Sakarā ar plašiem un ilgtermiņa Miera ielas rekonstrukcijas darbiem Aucē, jau vairākas nedēļas ir mainīta transporta līdzekļu satiksmes organizācija Aspazijas laukumā posmā starp Kalna un Miera ielām.

Iespējams, ka ir tādi transportlīdzekļu vadītāji, kuri to nav līdz šim ievērojuši. Diemžēl ir arī tādi transportlīdzekļu vadītāji, kuri apzināti un tīši ignorē noteikto kārtību un nepilda ceļa

Lasīt visu rakstu – Satiksmes pagaidu organizācija Aspazijas laukumā

Par pirotehnisko izstrādājumu lietošanas ierobežojumiem

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gada nogalei aizvien biežāk publiskajās vietās dzirdami dažāda veida pirotehnikas radītie trokšņi. Lai neradītu draudus tuvumā esošiem cilvēkiem un īpašumiem, kā arī netraucētu apkārtējo iedzīvotāju mieru, par ko var piemērot administratīvo atbildību, ieteicams iepazīties ar normatīvajos aktos noteiktajiem pirotehnisko izstrādājumu lietošanas ierobežojumiem.

LASĪT TĀLĀK: Izvilkumi no Pirotehnisko izstrādājumu aprites likuma

Lasīt visu rakstu – Par pirotehnisko izstrādājumu lietošanas ierobežojumiem

Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada decembrī

Vienai personai par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, uzlikts administratīvais sods – naudas sods 10,00 euro.

Notikumi 2017.gada decembrī

auces-policija

1.decembrī plkst. 12.25 saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā, Aucē, kāda daudzdzīvokļa nama pagalmā nepilngadīgas personas mētājas ar sniegu un piegružo notīrītos gājēju celiņus. Pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz norādīto vietu, noskaidroja faktus un veica pārrunas.

4.decembrī plkst. 17.40 saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā Kapsētas ielā, Aucē, ieklīdis svešs suns. Uz norādīto

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada decembrī

Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada novembrī

Vienai personai par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, uzlikts administratīvais sods – naudas sods 10,00 euro.

Vienai personai par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, uzlikts administratīvais sods – naudas sods 20,00 euro. Pamatojoties uz Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa (LAPK) 276.1 pantu, personai tika piemērota nosacīta daļēja atbrīvošana no naudas soda

Lasīt visu rakstu – Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada novembrī

Gājēju un velosipēdistu drošība tumsā uz ceļiem

Rudeņos, saīsinoties diennakts gaišajam laika periodam, aizvien biežāk uz ceļiem notiek gadījumi, kad satiksmes negadījumos cietuši gājēji un velosipēdu vadītāji. Gaišajās dienās kājāmgājēji un velosipēdu vadītāji piemirsuši par tādiem obligātiem pašu drošības pasākumiem, kas nepietiekamas redzamības apstākļos vai diennakts tumšajā laikā ļautu viņus laicīgi pamanīt ejot vai braucot pa nevienmērīgi apgaismotiem vai neapgaismotiem ielu un

Lasīt visu rakstu – Gājēju un velosipēdistu drošība tumsā uz ceļiem

Notikumi 2017.gada novembrī

auces-policija

1.novembrī administratīvās lietvedības rezultātā divām nepilngadīgām personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteikto smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu J.Mātera ielā, Aucē.

2.novembrī veiktas pārrunas par apkārtnes piegružošanu ar pilngadīgajiem Auces vidusskolas skolēniem, kuri smēķē atrodoties ārpus mācību iestādes teritorijas. Izskaidrota iespējamā administratīvā atbildība par minēto pārkāpumu.

2.novembrī plkst. 12.20 saņemta informācija par to,

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada novembrī

Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada oktobrī

Vienai personai par alkoholiskos dzērienu iegādāšanos un to nodošanu nepilngadīgām personām, kā arī šo nepilngadīgo personu iesaistīšanu kopīgā alkoholisko dzērienu lietošanā, kas izdarīts divas reizes vienas dienas laikā, uzlikts administratīvais sods – naudas sods 70,00 euro.

Vienai personai par sīko huligānismu – tīšu apstādījumu bojāšanu, uzlikts administratīvais sods – naudas sods 70,00 euro.

Darba piedāvājums Auces novada Pašvaldības policijā

auces-policija

Auces novada Pašvaldības policija aicina pieteikties kandidātus uz vakanto Pašvaldības policijas inspektora amatu kā pamata darba vietu uz nenoteiktu laiku

Obligātās kvalifikācijas prasības:

Iegūta vismaz vidējā izglītība „B” kategorijas autovadītāja stāžs ne mazāks kā divi gadi Prasme patstāvīgi lietot datoru un izmantot MS Office programmas: Word, Excel un Outlook.

Vēlamās kvalifikācijas prasības:

Darba pieredze valsts

Lasīt visu rakstu – Darba piedāvājums Auces novada Pašvaldības policijā

Notikumi 2017.gada oktobrī

auces-policija

2.oktobrī plkst. 8.48 saņemta informācija, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigādei nepieciešama palīdzība, lai aprūpētu agresīvu pacientu. Uz norādīto adresi Vecauces pagastā izbrauca kopēja pašvaldības policijas un Valsts policijas darbinieku patruļa. Tomēr, kad policijas darbinieki ieradās, viņu palīdzība vairs nebija nepieciešama.

2.oktobrī pašvaldības policijas darbinieki kopā ar Sociālā dienesta darbiniekiem apsekoja kāda gados veca Vītiņu

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada oktobrī