Notikumi 2017.gada jūnijā

auces-policija

1.jūnijā izteikts brīdinājums juridiskai personai par to, ka netiek kopta piederošā īpašuma teritorija Miera ielā, Aucē.

1.jūnijā plkst. 16.15 pašvaldības policijas darbiniekiem tika nodots maks ar dokumentiem, kas atrasts bērnu rotaļu laukumā Bēnes ielā, Aucē. Nākošajā dienā maks tika atdots īpašniekam.

2.jūnijā saņemts iesniegums par dzīvnieku labturības prasību neievērošanu kādā mājsaimniecībā Vītiņu pagastā. Uzsākta faktu

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada jūnijā

Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada maijā

Divām personām par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā uzlikts administratīvais sods – naudas sods 20,00 euro.

Notikumi 2017.gada maijā

auces-policija

1.maijā izteikti brīdinājumi divām fiziskām personām Lielauces pagastā par to, ka pie īpašuma nav izvietota Auces novada saistošo noteikumu Nr. 2 prasībām atbilstoša nama numura plāksnīte.

2.maijā saņemta informācija par to, ka Auces vidusskolas skolēns traucē mācību darbu un rupji izturas pret pedagogiem un citiem skolēniem. Pašvaldības policijas darbinieki veica audzinoša rakstura pārrunas.

2.maijā sastādīts

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada maijā

Auces novadā aizliegta atkritumu dedzināšana

2017.gada 22.februārī ar Auces novada domes lēmumu Nr. 50 ir apstiprināti Saistošie noteikumi Nr. 2 “Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi Auces novada pašvaldības teritorijā“.

Pamatojoties uz daudzu novada iedzīvotāju sūdzībām par dūmiem, kuri rodas dedzinot atkritumus un traucē apkārtējiem, minētajos saistošos noteikumos ir iekļauts jauns punkts:

14.5. punkts. Auces novada pašvaldības teritorijā aizliegts dedzināt jebkāda veida

Lasīt visu rakstu – Auces novadā aizliegta atkritumu dedzināšana

Meklē velosipēda īpašnieku

5.aprīlī no rīta laikā pēc plkst. 7.10 Aucē, Raiņa ielā 6, pie kioska blakus autobusa pieturvietai, tika atrasts attēlā redzamais velosipēds. Īpašnieks velosipēdu var saņemt Auces novada pašvaldības policijā. Sīkāka informācija pa telefonu: 29190223.

Notikumi 2017.gada aprīlī

auces-policija

1.aprīlī izteikti brīdinājumi divām fiziskām personām Aucē par to, ka pie īpašuma nav izvietota Auces novada saistošo noteikumu Nr. 2 prasībām atbilstoša nama numura plāksnīte.

4.aprīlī izteikti brīdinājumi divām fiziskām personām Aucē par to, ka pie īpašuma nav izvietota Auces novada saistošo noteikumu Nr. 2 prasībām atbilstoša nama numura plāksnīte.

4.aprīlī izteikti brīdinājumi divām fiziskām

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada aprīlī

PVD par putnu gripas profilaksi

PUTNU GRIPA

Putnu gripa ir akūta, lipīga putnu infekcijas slimība. Galvenie vīrusa pārnesēji un izplatītāji ir savvaļas putni, īpaši ūdensputni.

MĀJPUTNI

Mājputni var inficēties, kontaktējoties ar inficētiem putniem, uzņemot vīrusu ar barību vai ūdeni, kā arī uzturoties inficētā (aptraipītā) ārējā vidē. Vīrusu var izplatīt arī ar aptraipītu aprīkojumu, olu kastēm, transportlīdzekļiem, pakaišiem

Lasīt visu rakstu – PVD par putnu gripas profilaksi

Notikumi 2017.gada martā

auces-policija

2.martā plkst. 8.35 saņemta informācija par suni bez saimnieka Bēnes vidusskolas tuvumā. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un suni nogādāja SIA Auces Komunālie pakalpojumi īpašumā Bēnē. Tiek meklēts suņa īpašnieks.

2.martā plkst. 15.00 saņemta informācija par notiekošo konfliktu Liepu ielā, Vītiņos. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar konfliktā iesaistītām personām.

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada martā

Atvērto durvju diena Auces novada pašvaldības policijā

3.martā Auces novada pašvaldības policijā viesojās 18 Auces vidusskolas skolēni. Vispirms pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Pikšens viesus iepazīstināja ar telpām un pastāstīja ar ko viena no otras atšķiras valsts un pašvaldības policija. Pēc tam sekoja jautājumu birums, no kuriem gandrīz visi sākās “vai tā ir bijis, ka …?”. Sarunas nobeigumā tika demonstrēta pašvaldības policijas rīcībā

Lasīt visu rakstu – Atvērto durvju diena Auces novada pašvaldības policijā

Meklē suņa īpašnieku

22.februārī pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Lielauces pagastā mājās “Grīvas” pieklīdis attēlā redzamais suns.

Pieklīdušais suns mājās “Grīvas” Lielauces pagastā

Ja kādam ir zināma informācija par suņa īpašniekiem, lūdzam sazināties ar Auces novada pašvaldības policijas inspektoriem zvanot uz telefona numuru 29190223 vai arī uz mājām “Grīvas” – 26138992.

Ja suņa īpašnieks

Lasīt visu rakstu – Meklē suņa īpašnieku