PVD par putnu gripas profilaksi

PUTNU GRIPA

Putnu gripa ir akūta, lipīga putnu infekcijas slimība. Galvenie vīrusa pārnesēji un izplatītāji ir savvaļas putni, īpaši ūdensputni.

MĀJPUTNI

Mājputni var inficēties, kontaktējoties ar inficētiem putniem, uzņemot vīrusu ar barību vai ūdeni, kā arī uzturoties inficētā (aptraipītā) ārējā vidē. Vīrusu var izplatīt arī ar aptraipītu aprīkojumu, olu kastēm, transportlīdzekļiem, pakaišiem

Lasīt visu rakstu – PVD par putnu gripas profilaksi

Notikumi 2017.gada martā

auces-policija

2.martā plkst. 8.35 saņemta informācija par suni bez saimnieka Bēnes vidusskolas tuvumā. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un suni nogādāja SIA Auces Komunālie pakalpojumi īpašumā Bēnē. Tiek meklēts suņa īpašnieks.

2.martā plkst. 15.00 saņemta informācija par notiekošo konfliktu Liepu ielā, Vītiņos. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar konfliktā iesaistītām personām.

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada martā

Atvērto durvju diena Auces novada pašvaldības policijā

3.martā Auces novada pašvaldības policijā viesojās 18 Auces vidusskolas skolēni. Vispirms pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Pikšens viesus iepazīstināja ar telpām un pastāstīja ar ko viena no otras atšķiras valsts un pašvaldības policija. Pēc tam sekoja jautājumu birums, no kuriem gandrīz visi sākās “vai tā ir bijis, ka …?”. Sarunas nobeigumā tika demonstrēta pašvaldības policijas rīcībā

Lasīt visu rakstu – Atvērto durvju diena Auces novada pašvaldības policijā

Meklē suņa īpašnieku

22.februārī pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Lielauces pagastā mājās “Grīvas” pieklīdis attēlā redzamais suns.

Pieklīdušais suns mājās “Grīvas” Lielauces pagastā

Ja kādam ir zināma informācija par suņa īpašniekiem, lūdzam sazināties ar Auces novada pašvaldības policijas inspektoriem zvanot uz telefona numuru 29190223 vai arī uz mājām “Grīvas” – 26138992.

Ja suņa īpašnieks

Lasīt visu rakstu – Meklē suņa īpašnieku

AS Sadales tīkls aicinājums novada iedzīvotājiem

AS “Sadales tīkls” aicina ziņot par aizdomīgām un nelikumīgām darbībām elektrotīkla tuvumā

Ņemot vērā, ka lauku apvidos diennakts tumšajā laikā pagaidām nenoskaidrota personu grupa noziedzīgos nolūkos veic patvarīgus AS “Sadales tīkls” elektrotīkla atslēgumus un tīši bojā transformatorus, lūdzam Jūs būt vērīgiem un nekavējoties informēt par elektroapgādes pārtraukumiem nakts laikā vai aizdomīgu personu aktivitātēm pie elektrotīkla.

Lasīt visu rakstu – AS Sadales tīkls aicinājums novada iedzīvotājiem

Notikumi 2017.gada februārī

auces-policija

1.februārī 7 fiziskām personām Bēnē tika izteikti brīdinājumi par to, ka pie īpašumiem nav izvietota Auces novada Saistošo noteikumu Nr. 2 prasībām atbilstoša nama numura vai īpašuma nosaukuma plāksne.

2.februārī 6 fiziskām personām Aucē tika izteikti brīdinājumi par to, ka pie īpašumiem nav izvietota Auces novada Saistošo noteikumu Nr. 2 prasībām atbilstoša nama numura vai

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada februārī

Izskatītie administratīvie pārkāpumi 2017.gada janvārī

Vienai personai par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, uzlikts naudas sods 20 euro.

Meklē suņa īpašnieku

2017.gada 6.janvārī Auces novada Pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Aucē, Tehnikas ielā 14 pieklīdis attēlā redzamais suns. Ierodoties norādītajā vietā tika konstatēts, ka suņa īpašnieks izturējies nežēlīgi – dzīvniekam tieši ap kaklu aplikta metāla ķēde, kura bija bojājusi ādu, audus un izraisījusi sastrutojumu. Tika pieņemt lēmums dzīvnieku nogādāt dzīvnieku patversmē, lai sniegtu nepieciešamo palīdzību.

Lasīt visu rakstu – Meklē suņa īpašnieku

Mainīts iedzīvotāju pieņemšanas laiks pašvaldības policijā

auces-policija

Sākot ar 2017.gada 20.janvāri mainīts iedzīvotāju pieņemšanas laiks Auces novada Pašvaldības policijā. Turpmāk tas būs šāds:

Aucē, Raiņa ielā 2, Pašvaldības policijas telpās

Pirmdienās no plkst. 10.00 – 12.00

Piektdienās no plkst. 11.00 – 13.00

Bēnē, Stacijas ielā 8, Sociālā dienesta telpās

Pirmdienās no plkst. 17.00 – 18.00

 

Lasīt visu rakstu – Mainīts iedzīvotāju pieņemšanas laiks pašvaldības policijā

Notikumi 2017.gada janvārī

auces-policija

2.janvārī plkst. 16.10 saņemta informācija par to, ka Bēnē Līduma ielā cilvēkus traucē agresīvs suns. Ierodoties norādītajā vietā pašvaldības policijas darbinieki nesastapa nevienu personu, kā arī neredzēja nevienu suni.

2.janvārī plkst. 18.30 izteikts brīdinājums divām personām, kuras nepietiekamas redzamības apstākļos pārvietojās ar velosipēdu pa Bēnes ielu Aucē, bez iedegtiem gaismas lukturiem, bez gaismu atstarojošas vestes

Lasīt visu rakstu – Notikumi 2017.gada janvārī