Notikumi 2018.gada jūlijā

2.jūlijā pašvaldības policijā saņemts iesniegums no Vītiņu pagasta iedzīvotājas par nepilngadīgām personām, kuras ar savu uzvedību traucē apkārtējiem iedzīvotājiem. Uzsākta faktu noskaidrošana.

5.jūlijā plkst. 8.05 kāda iedzīvotāja pašvaldības policijā ienesa somu, kuru atradusi uz Bēnes ielas, Aucē. Veicot somas apskati, policijas darbinieki uzzināja somas īpašnieka vārdu un darba vietu. Soma nekavējoties tika nogādāta tās īpašniekam.

6.jūlijā, pamatojoties uz iepriekš saņemto iesniegumu,  veiktas audzinoša rakstura pārrunas ar nepilngadīgām personām un viņu vecākiem Vītiņos.

11.jūlijā izteikts brīdinājums par atkritumu dedzināšanu īpašuma teritorijā Vītiņu ielā, Aucē.

13.jūlijā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols fiziskai personai par Īpašuma teritorijas, Bēnē, nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām.

13.jūlijā plkst. 22.00 pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz ceļu satiksmes negadījuma vietu Bēnes pagastā un nodrošināju negadījuma vietas apbraukšanu.

14.jūlijā plkst. 00.10 saņemta informācija par konfliktu kādā dzīvojamā mājā Bēnē. Ierodoties norādītajā vietā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka domstarpības bijušas starp vecākiem un bērnu draugiem, kuri jau devās projām.

16.jūlijā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols fiziskai personai par Īpašuma teritorijas, Vītiņos, nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām.

17.jūlijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par Īpašuma teritorijas, Bēnē, nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām.

20.jūlijā plkst. 20.35 saņemta informācija par to, ka Bēnē jaunieši traucē veikala “TOP” darbu. Uz norādīto vietu izbrauca kopēja Valsts un pašvaldības policijas darbinieku ekipāža. Veikalā un tā tuvumā jaunieši netika sastapti.

23.jūlijā plkst. 8.20 pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka Aucē tiekot dedzināti atkritumi un jūtama dūmu smaka. Pašvaldības policijas darbinieki apsekoja norādīto pilsētas rajonu, bet atkritumu dedzināšanu nekonstatēja. Iespējams, ka arī līdz Aucei nonākušas piedūmojuma daļas no ugunsgrēka vietas Talsu novadā.

23.jūlijā plkst. 13.40 saņemta informācija par to, ka kāda persona gribot iekļūt privāta īpašuma teritorijā Jelgavas ielā, Aucē. Ierodoties norādītajā vietā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka persona, kura it kā gribējusi iekļūt svešā īpašumā, savā īpašumā skalda malku un nekā par notikušo nezin. Policijas darbinieki veica pārrunas ar situācijā iesaistītajām personām.

24.jūlijā plkst. 09.45 saņemta informācija, ka Dobeles novadā aizturēta Auces novadā dzīvojoša persona stiprā alkohola reibumā. Dobeles pašvaldības policijas darbinieki aizturēto personu nogādāja līdz kopējai novadu robežai, bet Auces novada pašvaldības policijas darbinieki personu nogādāja dzīvesvietā Lielauces pagastā.

24.jūlijā plkst. 14.30 saņemta informācija par to, ka Zemgales ielā, Aucē, kādā mājsaimniecībā ieklīdis svešs suns. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un suni nogādāja pagaidu mītnes vietā. Tā kā neizdevās nolasīt dzīvnieka mikroshēmu, suņa īpašnieka noskaidrošanai piesaistītas citas personas.

25.jūlijā uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par Īpašuma teritorijas, Bēnē, nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām.

27.jūlijā izteikti brīdinājumi 7 transportlīdzekļu vadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aucē.

28.jūlijā izteikti brīdinājumi 3 transportlīdzekļu vadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aucē.

30.jūlijā plkst. 19.50 autovadītājs vadot kravas automašīnu Jelgavas un Raiņa ielas krustojumā neizvēlējās pareizu braukšanas trajektoriju, kā rezultātā tika bojāts stabs ar informatīvajām norādēm. Informācija par šo gadījumu tika nodota Valsts policijas darbiniekiem.

31.jūlijā pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka kādā mājsaimniecībā Bēnes pagastā, iespējams, netiek ievēroti dzīvnieku labturības noteikumi. Uz norādīto  mājsaimniecību izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet pārkāpumus nekonstatēja.

31.jūlijā plkst. 18.30 pašvaldības saņemta informācija par to, ka Aucē, Bēnes ielā, esot stiprs piedūmojums. Tā kā tajā brīdi policijas darbinieki atradās cita vietā novadā, tad norādītajā vietā varēja ierasties vien stundu vēlāk. Tad nekāds piedūmojums vai tā cēlonis netika konstatēts.