Notikumi 2019.gada jūlijā

1.jūlijā no Valsts policijas darbiniekiem saņemta informācija par to, ka pazudusi 7 gadus veca meitenīte. Pašvaldības policijas darbinieki uzsāka bērna meklēšanu aptaujājot iespējamos lieciniekus. Pēc laika noskaidrojās, ka bērns nav pazudis, bet aizbraucis kopā ar vecākiem par to nepaziņojot vecvecākiem.

2.jūlijā plkst. 14.10 automašīnas vadītājai izteikts brīdinājums par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukumā, Aucē.

2.jūlijā plkst. 18.00 saņemta informācija par to, ka kāda persona sarīkojusi nekārtības degvielas uzpildes stacijā Raiņa ielā, Aucē. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet persona bija jau aizgājusi. Noskaidrojās, ka tā ir persona, kuru meklē Valsts policijas darbinieki, tādēļ viņiem tika nodota informācija par personas iespējamo atrašanās vietu.

4.jūlijā plkst.17.00 saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā Vītiņu pagastā cenšas iekļūt nepiederoša persona un draud īpašniecei. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet persona bija jau aizgājusi.

6.jūlijā plkst.16.15 pašvaldības policijas darbinieki Aucē, Parka ielā, pamanīja uz gājēju ietves gulošu vīrieti. Vīrietis bija tādā alkohola reibumā, ka nespēja ne patstāvīgi pārvietoties, ne arī nostāvēt kājās. Pārbaudot alkohola koncentrāciju izelpā, alkometrs uzrādīja 3,48 promiles. Persona tika nogādāta savā dzīves vietā un tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā.

9.jūlijā uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par nekustamā īpašuma Tirgus laukumā, Bēnē, neuzturēšanu tādā kārtībā, kā to nosaka pašvaldības saistošie noteikumi.

10.jūlijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par piederošā nekustamā Ķevelē, Vītiņu pagastā, neuzturēšanu tādā kārtībā, kā to nosaka pašvaldības saistošie noteikumi. Noteikts termiņš pārkāpuma novēršanai.

10.jūlijā izdoti pašvaldības policijas priekšnieka 7 izpildrīkojumi par normatīvajos aktos noteiktajā termiņā nesamaksāto naudas sodu nodošanu piespiedu piedziņai.

10.jūlijā plkst. 15.55 saņemta informācija par to, ka Bēnē, Dārza ielā, redzēts klejojošs suns. Suns izrādījās tik bailīgs, ka savā tuvumā nepielaida nevienu cilvēku un devās prom.

11.jūlijā plkst.18.35 saņemta informācija, ka Bēnē, Līdumu ielā, kādā īpašumā ieklīdis svešs suns. Ierodoties policijas darbiniekiem, suns devās projām uz tuvāko mežu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*