Notikumi 2019.gada oktobrī

1.oktobrī plkst. 16.00 saņemta informācija par to, ka pa bērnudārza teritoriju Lielauces ielā, Vecaucē, klejo vilku sugas suns. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un organizēja klejojošā suņa noķeršanu. Tika noskaidrots suņa īpašnieks, kuram par to, ka pieļāvis suņa klejošanu ārpus īpašuma, sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.oktobrī izteikti brīdinājumi trim fiziskām personām par sev piederošo īpašumu Bēnē, Jelgavas, Amatnieku un Līdumu ielā, nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām. Noteikts termiņš pārkāpumu novēršanai.

3.oktobrī izteikts brīdinājums transportlīdzekļa vadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu prasību neievērošanu Kaļķu ielā, Aucē.

3.oktobrī izteikts brīdinājums juridiskai personai par piederošā nekustamā īpašuma Vītiņu pagastā teritorijas nekopšanu atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām. Noteikts termiņš pārkāpuma novēršanai.

4.oktobrī plkst.20.15 saņemta informācija par to, ka Dzirnavu ielā, Aucē, kāda daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā trokšņo nepazīstama persona. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet kāpņu telpā nevienu personu nesastapa. Nekādu konkrētu informāciju nespēja sniegt arī persona, kura zvanīja policijai.

9.oktobrī plkst.19.30 izteikts brīdinājums personai par to, ka nepietiekamas redzamības apstākļos vadīja velosipēdu bez iedegtiem gaismas lukturiem un nelietoja ne gaismu atstarojošu vesti, ne arī apģērbu ar labi saskatāmiem gaismu atstarojošiem elementiem.

10.oktobrī plkst.11.15 saņemta informācija par to, ka daudzdzīvokļu mājā Lielauces pagastā, kādā dzīvoklī atrodas tur nepiederošas personas un nedodas projām. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un kostajēta, ka nav konflikta, bet minētajā dzīvoklī atrodas svešas personas, kuras pēc parrunām devās projām.

14.oktobrī kāda persona nodeva pašvaldības policijā Aucē uz ielas atrastu maku ar dokumentiem. Tika noskaidrota personas dzīves vieta un dokumenti atdoti īpašniekam.

14.oktobrī plkst. 17.50 saņemta informācija, ka kādā mājsaimniecībā Vītiņu pagastā pieklīdis svešs suns. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un suni nogādāja pagaidu mītnē.

16.oktobrī pkst.19.30 saņemta informācija par to, ka Aucē, Bēnēs ielā noticis konflikts starp nepilngadīgām personām. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un noskaidroja, ka cietusī persona jau nogādāta ārstniecības iestādē. Noskaidrota arī, iespējams, vainīgā persona par kuru informācija nodota Valsts policijai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*