Par mums

Šī Auces novada Pašvaldības policijas lapa tiek veidota ar nolūku ne vien ātrāk un vienkāršāk lasītājus informēt par dažādiem jaunumiem, bet arī dot iespēju pašiem lasītājiem iztikt savu viedokli komentējot vai arī sūtot elektroniskā pasta vēstules. Tāpat iespējams iesūtīt savu viedokli par kādu aktuālu jautājumu gatava rakstiņa veidā, kuru ievietosim šajā lapā.

Tāpat pagaidām paliek pieejama Auces novada Pašvaldības policijas lapa ar noderīgiem informatīvajiem materiāliem dažādām sabiedrības grupām.

Lai novērstu aizvainojošu vai citādi šai lapai nepiemērotu komentāru publicēšanu, visi uzrakstītie komentāri pirms publicēšanas tiek novērtēti.

Mūsu elektroniskā pasta adrese ir: info@policija.auce.lv

Auces novada Pašvaldības policijas priekšnieks

Jānis Pikšens

telefons: 63745574

4 Replies to “Par mums”

 1. Laikam Auce ir vienīgā pilsētiņa Latvijā,kur neviens netiek galā ar nenormālajiem auto trakuļiem.Kauc riepas,zilimelni dūmu mutuļi kūp!Skaisti,prieks,kas var pārvērsties traģēdijā.Es to visu redzu un dzirdu Tehnikas ielas pagriezienā uz pansionāta pusi un pietiekoši liela uzņēmuma atrašanās vietu.Paradīze zemes virsū!Tagad šī iela slīgst tumsā,jo pēc kāda dīvaina projekta,pilsētas pēdējā iela un Auces teritorijas noslēguma,apgaismes ķermeņi pārnesti no ielas uz veco liepu zariem un izveidoto gājēju ietvi aiz betona sētas.Esmu pārliecināta,ka šo ietvi vakaros neviens neizmanto.Tehnikas iela ir pietiekoši noslogota arī vēlos vakaros un nakts stundās.Visvairāk ir žēl ātrās palīdzības mašīnas vadītāju,jo tumsa gandrīz taisna leņķa pagriezienā ir ļoti apgrūtinoša un ja vēl maisās varmācīgie autobraucēji,tad sekas var būt neizbēgamas.Ļoti iespējams,ka atbildi nesaņemšu,jo iepriekšējās vēstules atbildi gaidu vēl šodien.

  Patiesā cieņā
  Rasma Eglīte,11.09,2019.

  • Par katru gadījumu, kad notiek jūsu pieminētās autovadītāju izdarības, informējiet policiju zvanot uz telefonu 110 vai 63004200. Iespēju robežās uz norādīto vietu tiks nosūtīti kompetenti policijas darbinieki.

  • Auces novada pašvaldības domes lēmums nosaka, ka no 10.septembra.
   Pagaidām pašu lemumu neviens nav atcēlis, bet to var ierosināt paši iedzīvotāji rakstot vai zvanot un novada Domi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*