Notikumi 2015.gada novembrī

2.novembrī plkst. 11.40 saņemta informācija par to, ka pa Kapsētas ielu Aucē klaiņo suns bez saimnieka. Aizbraucot uz norādīto vietu, tur un arī tuvējā apkārtnē klaiņojošs suns netika atrasts.

3.novembrī plkst. 10.00 saņemts lūgums palīdzēt. Kāda cienījama vecuma sieviete, kura atradās Raiņa ielā, Aucē, bija pārvērtējusi savus spēkus un vairs nespēja nokļūt atpakaļ savā dzīvesvietā Lielauces ielā, Vecaucē. Sieviete tika aizvesta uz mājām.

6.novembrī plkst. 15.50 saņemat informācija par konfliktu starp vairākām personām kādā dzīvoklī Miera ielā, Aucē. Ierodoties norādītajā dzīvoklī, policijas darbinieki veica pārrunas un dzīvoklī nedeklarētai personai palūdza doties uz savus dzīvesvietu.

6.novembrī plkst. 23.00 saņemta informācija par to, ka Vecauces parka teritorijā iebraukusi vieglā automašīna. Policijas darbinieki ieradās norādītajā vietā un veica pārrunas ar automašīnas vadītāju, kurš pārtrauca pārkāpumu.

8.novembrī plkst. 14.40 divām personām tika izteikts brīdinājums par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu Raiņa ielā, Aucē.

9.novembrī plkst. 16.10 saņemta informācija par konfliktu uz brauktuves un mājas apkārtnē Zemgales ielā, Aucē. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki nevienu personu nesastapa ne uz ielas, ne arī mājas pagalmā.

9.novembrī plkst. 17.10 izteikts brīdinājums velosipēda vadītājam Bēnes ielā, Aucē, kurš nepietiekamas redzamības apstākļos un lietū pārvietojās ar velosipēdu bez labi saskatāmiem atstarotājiem pie velosipēda un apģērbā, tā radot bīstamu situāciju sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

9.novembrī plkst. 17.25 izteikts brīdinājums gājējam Bēnes ielā, Aucē, kurš nepietiekamas redzamības apstākļos un lietū pārvietojās pa ielas braucamo daļu bez labi saskatāmiem atstarojošiem elementiem apģērbā, tā radot bīstamu situāciju sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

10.novembrī sadarbojoties ar Auces novada Sociālā dienesta darbiniekiem apsekoti ģimenes sadzīves apstākļi Zemgales ielā, Aucē.

12.novembrī plkst. 17.10 izteikts brīdinājums gājējiem Sniķeres ielā, Bēnē, kuri nepietiekamas redzamības apstākļos pārvietojās pa ielas braucamo daļu bez labi saskatāmiem atstarojošiem elementiem apģērbā, tā radot bīstamu situāciju sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

13.novembrī plkst. 18.20 Aucē, Baznīcas ielā aizturēta persona, kura atradās sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā un traucēja veikala apmeklētājiem. Aizturētajai personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un nogādāta dzīvesvietā.

16.novembrī Pašvaldības policijā kāda Auces iedzīvotāja ienesa pilsētā atrasto naudas maku ar naudu un bankas kartēm. Izmantojot pieejamās datu bāzes, policijas darbinieki noskaidroja naudas maka un maksājumu karšu īpašnieka dzīvesvietu un atradums tika nogādātas īpašniekam Vītiņu pagastā.

16.novembrī plkst. 16.50 saņemta informācija par klaiņojošu suni bērnudārza apkārtnē Vecaucē, kas baida bērnus. Bērnudārza darbiniece klaiņojošo suni bija paguvusi piesiet un nodeva Pašvaldības policijas darbiniekiem. Pateicoties kādai Vītiņu pagasta iedzīvotājai, sunim tika atrasta pagaidu mītne, bet vēlāk tika atrasts arī suņa saimnieks.

17.novembrī plkst. 15.00 Aucē, Baznīcas ielā aizturēta persona, kura atradās sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā un traucēja veikala apmeklētājiem. Aizturētajai personai tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un nogādāta dzīvesvietā.

17.novembrī plkst. 15.55 saņemta informācija par to, ka Zemgales ielā, Aucē, klaiņo suns. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki suņa saimniekus nevarēja atrast, tādēļ suns tika ielaists saimniekiem piederošā īpašumā.

17.novembrī Pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka uz ceļa Auce – Vadakste bojāta dekoratīvā zīme “Sveicināti Aucē”. Uzsākta vainīgo personu noskaidrošana.

19.novembrī laika posmā no 17.10 līdz 17.30 Bēnes pagastā uz ceļa Bēne – Sniķere  izteikts brīdinājums sešiem gājējiem, kuri nepietiekamas redzamības apstākļos pārvietojās pa ceļa braucamo daļu bez labi saskatāmiem atstarojošiem elementiem apģērbā, tā radot bīstamu situāciju sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

27.novembrī plkst. 13.45 saņemta informācija par to, ka kādā mājā Lielauces pagastā notiek vardarbība pret nepilngadīgām personām. Uz norādīto adresi izbrauca kopēja Pašvaldības un Valsts policijas darbinieku patruļa. Policijas darbinieki konstatēja, ka  savstarpēji sastrīdējušies divi 6 un 7 gadus veci bērni, kuru radītais troksnis kādam no kaimiņiem licies aizdomīgs.

27.novembrī plkst. 20.40 saņemta informācija par konfliktu Vītiņu pagastā. Uz norādīto adresi izbrauca kopēja Pašvaldības un Valsts policijas darbinieku patruļa. Policijas darbinieki konstatēja, ka konflikta laikā bojāta viena automašīna. Ar konfliktā iesaistītām personām veiktas pārrunas un paskaidrots, kā rīkoties cietušai personai.

27.novembrī plkst. 23.45 saņemta informācija par to, ka kādā namā Jelgavas ielā, Aucē, skaļā kaimiņu uzvedība traucēs citiem iedzīvotājiem. Uz norādīto adresi izbrauca kopēja Pašvaldības un Valsts policijas darbinieku patruļa un veica pārrunas ar trokšņotājiem.