Notikumi 2016.gada maijā

2.maijā plkst. 14.59 saņemta informācija no kādas iedzīvotājas Vītiņu ielā, Aucē, ka viņas dzīvoklī cenšas iekļūt nepiederoša persona. Uz norādīto adresi izbrauca Pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar nepiederošo personu.

2.maijā plkst. 16.30 saņemta informācija no Bēnes pagasta iedzīvotājas par to, ka kādā privātīpašumā pie ezera iebraukusi nepiederoša persona un veic laiva sagatavošanu sezonai. Pēc dažām minūtēm tika saņemta jauna informācija, ka situācija noskaidrojusies un policijas darbinieku klātbūtne nav nepieciešama.

2.maijā plkst. 17.00 sadarbībā ar Sociālā dienesta darbiniekiem tika apsekoti ģimenes dzīves  apstākļi Lielauces pagastā.

2.maijā plkst. 17.30 tika saņemta informācija no kādas personas, ka uz vietējas nozīmes ceļa Lielauces pagastā viņai uzbrucis suns. Ierodoties norādītajā vietā Pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja, ka ar mopēdu braukušas divas sievietes, kuras nobaidījis uz ceļa izskrējušais suns. Tā rezultātā vadītāja nav tikusi galā ar mopēda vadīšanu un braucējas nokritušas. Viena persona guvusi traumas, bet otrai esot iekodis uz ceļa izskrējušais suns. Cietušās personas nogādātas ārstniecības iestādē, bet apstākļu noskaidrošanai notikumu vietā ieradās Ceļu policijas ekipāža.

2.maijā izteikts brīdinājums personai Vītiņu pagastā par to, ka piederošais suns nav vakcinēts normatīvajos aktos noteiktajā termiņā. Norādīts laiks pārkāpuma novēršanai.

2.maijā veiktas pārrunas ar  nepilngadīgo personu vecākiem par bērnu izdarītajiem pārkāpumiem Vītiņu pagastā.

3.maijā veiktas pārrunas ar personu, kura novietojusi atkritumus citam īpašniekam piederošā teritorijā Bēnes ielā, Aucē. Atkritumi tika aizvesti.

3.maijā plkst. 13.00 saņemta informācija, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei nepieciešama policijas palīdzība Stacijas ielā, Bēnē. Pēc brīža  lūgums pēc palīdzības tika atcelts.

3.maijā plkst. 17.08 tika saņemts lūgums piedalīties pie kāda dzīvokļa atvēršanas Bēnes ielā, Aucē, lai Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde varētu sniegt palīdzību personai, kura atradās aizslēgtā dzīvoklī bezpalīdzīgā stāvoklī.

3.maijā plkst. 19.saņemta informācija, ka kādā dzīvoklī Jelgavas ielā, Bēnē, atrodas tur nepiederošas personas un atsakās atstāt dzīvokli. Brīdī, kad norādītajā dzīvoklī ieradās Pašvaldības policijas darbinieki, nepiederošās personas jau bija aizgājušas.

5.maijā plkst. 16.00 saņemta informācija par to, ka Vītiņu ielā, Aucē, kokā atrodas kaķis, kuru zemē nelaiž suns. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki neatrada ne suni, ne kaķi.

5.maijā plkst. 19.00 sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem apsekota vieta Vītiņu pagastā, kur atrasts 41 sprādzienbīstams priekšmets.

6.maijā sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli trijām fiziskām personām par īpašuma teritoriju nekopšanu Bēnes pagastā. Vienai personai izteikts brīdinājums un noteikts termiņš īpašuma sakārtošanai.

6.maijā plkst. 19.45 saņemta informācija par to, ka Skolas ielā, Aucē, kādas mājas pagalmā atrodas svešs suns. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki suni neatrada.

6.maijā plkst. 22.55 tika saņemta informācija par to, ka Kapsētas ielā, Aucē, uz ielas atrodas sieviete un bērns basām kājām. Sievietes uzvedība liekoties dīvaina. Uz norādīto vietu izbrauca kopēja Pašvaldības policijas un Valsts policijas darbinieku patruļa. Minētā sieviete ar bērnu tika atrasta Stacijas ielas rajonā un nogādāta Valsts policijas telpās. Pēc laika sieviete ar bērnu patvarīgi atstāja policijas telpas. Tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kura sievieti ar bērnu, ar policijas darbinieku palīdzību, nogādāja ārstniecības iestādēs Jelgavā.

9.maijā sadarbībā ar Sociālā dienesta darbiniekiem tika apsekoti ģimenes dzīves apstākļi Vītiņu pagastā.

9.maijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par īpašuma teritorijas nekopšanu Jelgavas ielā, Bēnē.

9.maijā veiktas pārrunas ar fiziskām personām Jaunajā ielā, Bēnē, par domstarpībām par kokiem uz kopējās robežas.

9.maijā plkst. 17.15 saņemta informācija par to, ka kāda īpašuma teritorijā Kalna ielā, Aucē, guļ vīrietis. Iespējams reibuma stāvoklī. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki nevienu personu neatrada.

10.maijā izteikti brīdinājumi vienai fiziskai personai un vienai juridiskai personai par nesakoptu īpašumu, attiecīgi Miera ielā un Bērzu ielā Aucē. Vienai fiziskai personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par nekoptu īpašuma teritoriju Zemgales ielā, Aucē.

10.maijā plkst. 15.44 saņemta informācija no apsardzes firmas pārstāvja par to, ka apsargājamā objektā atrodas nepilngadīgas personas. Pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja šo personu vārdus un veica pārrunas.

11.maijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par  īpašuma teritorijas nekopšanu Jelgavas ielā, Bēnē.

12.maijā izteikts brīdinājums fiziskai personai Vecauces pagastā par Dzīvnieku labturības prasību neievērošanu. Noteikts termiņš pārkāpumu novēršanai.

12.maijā 21.50 saņemta informācija kāda Vītiņu pagasta iedzīvotāja par to, ka kaimiņi veic dzīvokļa remontu un trokšņo. Ar iesaistītajām personām veiktas pārrunas.

13.maijā plkst. 18.50 Pašvaldības policijas darbinieki Sniķeres ielā, Bēnē, publiskā vietā ievēroja vīrieti, kurš atradās cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā – gulēja zemē pie gājēju celiņa. Persona tika nogādāta dzīvesvietā un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.maijā tika sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli 3 fiziskām personām par īpašuma teritorijas nekopšanu Līduma ielā, Bēnē.

17.maijā saņemta informācija no kādas iedzīvotājas Puškina ielā, Aucē, ka atrastas pazaudētas dzīvokļa atslēgas.

17.maijā Pašvaldības policijā tika nodota soma, kas atrasta zālājā netālu no novada domes ēkas Jelgavas ielā.

18.maijā Pašvaldības policijā pieteicās Puškina ielā nozaudēto atslēgu īpašnieks.

21.maijā fiziskai personai Vītiņu pagastā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par to, ka, pat pēc mēnesi iepriekš izteikta brīdinājuma, norādītajā laikā nav no vērsti Dzīvnieku labturības prasību pārkāpumi.

24.maijā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols nepilngadīgai personai par braukšanu ar mopēdu pa gājēju ietvi Raiņa ielā, Aucē.

26.maijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par īpašuma teritorijas nekopšanu Vītiņu pagastā.

26.maijā plkst. 17.20 saņemta informācija par konfliktu kādā dzīvoklī Raiņa ielā, Aucē. Uz norādīto adresi izbrauca Pašvaldības policijas darbinieki un ar vainīgo personu veica pārrunas.

28.maijā plkst. 20.45 saņemta informācija par konfliktu Pakalna ielā, Bēnē. Uz norādīto adresi izbrauca Pašvaldības policijas darbinieki, no iesaistītām personām pieņēma paskaidrojumus un veica pārrunas.

30.maijā saņemts iesniegums par klejojošu suni J.Mātera ielā, Aucē. Uzsākta faktu noskaidrošana.

31.maijā izteikts brīdinājums fiziskai personai par īpašuma teritorijas nekopšanu Puškina ielā, Aucē.

31.maijā plkst. 15.09. saņemat informācija, ka Vītiņu pagastā, Ķevelē, iespējams pazudis cilvēks. Uz norādīto adresi izbrauca Pašvaldības policijas darbinieki kopā ar Sociālā dienesta darbinieci un noskaidroja, ka ar minēto personu viss kārtībā. Vienkārši cienījama vecuma persona līdz dzīvokļa durvīm spēj nokļūt lēnāk, nekā beigusies klauvētāju pacietība.