Notikumi 2017.gada decembrī

1.decembrī plkst. 12.25  saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā, Aucē, kāda daudzdzīvokļa nama pagalmā nepilngadīgas personas mētājas ar sniegu un piegružo notīrītos gājēju celiņus. Pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz norādīto vietu, noskaidroja faktus un veica pārrunas.

4.decembrī plkst. 17.40 saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā Kapsētas ielā, Aucē, ieklīdis svešs suns. Uz norādīto īpašumu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un noorganizēja to, ka suns tiek nogādāts pagaidu mītnes vietā.

5.decembrī noskaidrojās iepriekšējā dienā atrastā suņa īpašnieki un suns tika nogādāts mājās.

6.decembrī pašvaldības policijā saņemts iesniegums par to, ka Dzirnavu ielā, Aucē, suns, kas atradies ārpus īpašuma, apdraudējis citus dzīvniekus un cilvēkus. Ar suņa īpašnieci veiktas pārrunas par dzīvnieku labturības prasību neievērošanu un izteikts brīdinājums par suņa vešanu pastaigā bez pavadas.

20.decembrī plkst.14.10 saņemta informācija par to, ka Bēnē, Rūpniecības ielā daudzdzīvokļu ēkas koplietošanas telpās guļ vīrietis. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka gaitenī uz grīdas guļ vīrietis tādā alkohola reibumā, ka nespēja orientēties, kur atrodas un kā tur nokļuvis. Ar vīrieti kopā bija suns, kas izrādīja draudošu attieksmi pret policijas darbiniekiem. Pēc tam, kad tika noskaidrota vīrieša personība un dzīvesvieta, personu nogādāja dzīves vietā. Uzsākta administratīvā lietvedība par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

21.decembrī plkst.15.00 saņemta informācija par to, ka Aspazijas laukumā, Aucē, notiek konflikts. Ierodoties norādītajā vietā tika konstatēts, ka konflikts noticis starp nepilngadīgām personām un vienai no tām nodarīti miesas bojājumi. Cietušās personas vecāki ar iesniegumu griezās valsts policijā.

21.decembrī plkst.15.15 saņemta informācija par konfliktu starp personām Parka ielā, Aucē. Ierodoties norādītajā vietā tika konstatēts, ka dažas konfliktā iesaistītās personas ir devušās prom un policijas darbinieku klātbūtne nav vairs nepieciešama.

21.decembrī plkst.17.30 izteikts brīdinājums personai, kura diennakts tumšajā laikā  pa Lielauces ielu Aucē pārvietojās ar velosipēdu, kuram nedega neviens gaismas lukturis un netika lietota gaismu atstarojoša veste.

21.decembrī plkst. 17.15 izteikts brīdinājums autovadītājai, kura neievēroja Ceļu satiksmes noteikumu prasības, vadot automašīnu pa Sniķeres ielu Bēnē.

21.decembrī plkst.18.15 izteikts brīdinājums personai, kura J.Mātera ielā Aucē neievēroja normatīvajos aktos noteiktos smēķēšanas ierobežojumus.

21.decembrī plkst.18.25 izteikts brīdinājums autovadītājai no Lietuvas, kura neievēroja apstāšanās un stāvēšanas noteikumus Vītiņu ielā, Aucē.

21.decembrī plkst. 19.25 izteikts brīdinājums personai, kura atradās alkohola reibumā uz ielas braucamās daļas Sniķeres ielā, Bēnē.

21.decembrī plkst. 23.40 saņemta informācija par to, ka Bēnes ielā, Aucē, atrodas nepilngadīga persona alkohola reibumā. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka nepilngadīga persona ir 2,05 promiļu alkohola reibumā. Persona nogādāta vecāku aprūpē un uzsākta administratīvā lietvedība.

22.decembrī plkst. 11.20 pašvaldības policijā ieradās persona un interesējās, vai policijā nav nodots planšetdators LENOVO, kas 22.decembrī apmēram plkst. 10.30 pazaudēts Aucē, Kalna ielā starp Aspazijas laukumu un Pļavas ielu.

28.decembrī sniegta palīdzība Bāriņtiesas darbiniekiem, lai sameklētu nepilngadīgu personu un to nogādātu krīzes un atbalsta centrā Dobelē.

28.decembrī plkst. 10.40 saņemta informācija par to, ka Aucē, Raiņa ielā brauktuves malā guļ vīrietis. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka vīrietis ir alkohola reibumā. Persona tika nogādāta savā dzīvesvietā Vītiņu pagastā.

28.decembrī Aucē, Bēnes ielā sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu personai, kuras nepilngadīgais bērns atradies alkohola reibumā.

29.decembrī plkst. 15.00 izteikts brīdinājums personai Ezera ielā, Bēnē, kura savā īpašumā dedzināja atkritumus.

29.decembrī plkst. 15.05 saņemta informācija par to, ka vienā no tirdzniecības vietām Aucē ilgstoši stāv kādas mantas. Informācija nodota tālāk Valsts policijas darbiniekiem.