Notikumi 2019.gada februārī

5.februārī saņemta informācija par to, ka Bēnē, Pasta ielā sabojātas ieejas durvis ēkā. Īpašnieks vēlējās noskaidrot, kā rīkoties tālāk, ko viņam arī paskaidroja.

7.februārī plkst.19.00 saņemta informācija par to, ka veikalā “TOP”, Baznīcas ielā, Aucē, tirdzniecības telpās atrodas klaiņojošs suns, kurš, pēc izdzīšans no veikala, atkal tajā atgriežas. Uz veikalu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un suni nogādāja pagaidu mītnē. Plkst. 20.30 suns tika nodots īpašniekam.

8.februāārī plkst.11.00 tika saņemta informācija no Skrundas novada pašvaldības policijas, ka atrasta Aucē deklarētas personas bankas maksājumu karte. Uz personas dzīves vietu Aucē devās pašvaldības policijas darbinieki, kuri sastapa vienu no ģimenes locekļiem. Ar tā starpniecību informācija par atrasto maksājumu karti tika nodota kartes īpašniecei.

8.februārī plkst.13.07 saņemta informācija par to, ka daļēji sagruvušā ēkā Dzirnavu ielā, Aucē, atrodas cilvēks. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar personu, kura atradās bīstamajā ēkā. Personai tika izteikts brīdinājums. 

13.februārī plkst.17.10 saņemta informācija, ka Bēnē, Jaunā ielā kādā dzīvojamā mājā notiek konflikts un personām ir miesas bojājumi. Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei nepieciešama palīdzība viņu drošībai. Ierodoties norādītajā vietā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka sievietei, kura atrodas alkohola reibumā, ir ievainota galva. Tā kā persona bija zināma, tad tika jautāts, kur tajā laikā atrodas viņas bērni. Uz notikuma vietu tika atvesta sociālā dienesta darbiniece un nepilngadīgie bērni tika paņemti no kaimiņu mājas un nogādāti pie vecāsmātes, kura apņēmās par tiem parūpēties.

13.februārī plkst. 18.47 saņemta informācija par to, ka Bēnē, Dzelzceļa ielā, kādā dzīvojamā mājā notiek konflikts. Ierodoties norādītajā vietā kopā ar sociālā dienesta darbinieci, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka sieviete alkohola reibumā, kurai atņemtas bērnu aprūpes tiesības, centusies satikties ar bērniem. Tad, kad bērnu tēvs to nav atļāvis, sieviete sākusi rīkot nekārtības. Ierodoties policijas darbiniekiem, sieviete jau bija aizgājusi.

14.februārī izteikts brīdinājums juridiskai personai Bēnē, Stacijas ielā, ka īpašumam piegulošajā teritorijā apledojusī gājēju ietve nav nokaisīta ar pretslīdes materiāliem.

14.februārī izteikts brīdinājums automašīnas vadītājam Vītiņos, Liepu ielā, par to, ka automašīna novietota stāvēšanai to daļēji novietojot uz gājēju ietves.

16.februārī izteikts brīdinājums automašīnas vadītājam Aucē, Raiņa ielā, par to, ka automašīna novietota stāvēšanai tā, ka traucē gājēju pārvietošanos pa gājēju ietvi.

19.februārī plkst. 18.15 pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka ilgstoši nav redzēta kāda persona, kas dzīvo daudzdzīvokļu namā Lielaucē. Ierodoties norādītajā vietā pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka dzīvokļa durvis ir atvērtas un minētā persona atrodas savā dzīvoklī alkohola reibumā. Vīrietis paskaidroja, ka alkoholiskos dzērienus lieto vairākas dienas un nekāda palīdzība viņam nav nepieciešama.

21.februārī plkst. 8.10  pašvaldības policijā saņemta informācija par to, ka Lielauces pagastā uz kāda lauka ledū iesaluši gulbji. Pašvaldības policijas darbinieki devās uz norādīto vietu un pa ceļam iztraucēja stirnas, kas barojās uz lauka. Skrienošās stirnas iztraucēja gulbjus, kuri piecēlās no ledus un devās projām.

21.februārī pašvaldības policijas darbinieki kopā ar Valsts policijas darbiniekiem devās pārbaudīt informāciju par to, ka Ukru pagastā svešas personas staigā pa neapdzīvotām mājsaimniecībām. Tika sastaptas divas personas, kuras ar metāla detektoriem neapdzīvotajās mājās it kā meklējot vecas monētas. Ar personām tika veiktas pārrunas un tās devās projām.

21.februārī plkst.15.00 saņemta informācija par to, ka Ukru pagastā kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī atrodas persona, kura tur lieto alkoholiskos dzērienus un  dzīvokļa īpašniece jūtas apdraudēta. Policijas darbinieki noskaidroja, ka iereibusī persona ir ģimenes loceklis. Ar personu tika veiktas pārrunas un tā devās projām.

23.februārī izteikts brīdinājums automašīnas vadītājam Aucē, Vītiņu ielā, par to, ka automašīna novietota stāvēšanai to daļēji novietojot uz gājēju ietves.

25.februārī plkst. 9.30 saņemta informācija par to, ka skolnieku pārvadāšanas autobusā noticis konflikts starp nepilngadīgām personām. Pašvaldības policijas darbinieki ieradās mācību iestādē, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Tika konstatēts, ka viena no konfliktā iesaistītajām nepilngadīgajām personām mācību iestādē atrodas 1,08 promiļu alkohola reibumā, bet otra bija devusies projām no mācību iestādes. Šī nepilngadīgā persona tika sastapta savā dzīves vietā un veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā mērījuma rezultāts uzrādīja 0,63 promiles. Par minētajiem pārkāpumiem uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteikto ierobežojumu neievērošanu.

26.februārī plkst. 19.15 saņemta informācija par to, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei nepieciešama palīdzība Tehnikas ielā, Aucē, lai savaldītu agresīvu pacientu. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un veicot pārrunas nomierināja agresīvo personu.

27.februārī plkst. 9.50 pašvaldības policijas darbinieki aizturēja nepilngadīgu personu, kura apzināti ignorēja Bērnu tiesību aizsardzības likumā un Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā noteiktos ierobežojumus un smēķēja pie mācību iestādes ēkas J.Mātera ielā, Aucē. Tā kā šādu  nepilngadīgās personas rīcību pašvaldības policijas darbinieki konstatējuši jau iepriekš, tad par minētajiem pārkāpumiem uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.