Notikumi Auces novadā 2020.gada septembrī

1.septembrī plkst.8.10 tika saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā 6, Aucē, blakus sabiedriskā transporta pieturvietai zem egles guļ cilvēks. Norādītajā vietā ieradās pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka persona atrodas alkohola reibumā,. Pārbaudot alkohola koncentrāciju personas izelpā, alkometrs uzrādīja 1,57 promiles. Persona tika nogādāta savā dzīves vietā, bet par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība un uzlikts naudas sods 10 euro.

2.septembrī saņemta informācija par to, ka vienā no veikaliem Aucē kāda persona aizmirsusi savu somiņu ar dokumentiem un naudu. Pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja personas dzīves vietu un somiņu nodeva tās īpašniecei.

3.septembrī pašvaldības policijas darbinieki J.Mātera ielā, Aucē, ievēroja nepilngadīgu personu, kura smēķēja. Tika veiktas pārrunas gan ar nepilngadīgo perosnu, gan arī ar tās vecākiem par normatīvajos aktos paredzēto administratīvo atbildību ne tikai nepilngadīgai personai, bet arī tās vecākiem.

3.septembrī izteikti aizrādījumi trim autovadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, kā arī Vītiņu ielā Aucē.

4.septembrī izteikti aizrādījumi četriem autovadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē.

5.septembrī izteikts aizrādījums vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē.

7.septembrī plkst.16.35 seņemta informācija par to, ka Lielauces pagasta pārvaldes telpās atrodas iereibusi persona. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka tā ir tā pati persona, kura tajā pašā dienā iepriekš iereibusi bija atradusies novada domes ēkā. Personu nogādāja tā dzīvesvietā Lielauces pagastā.

7.septembrī plkst.17.30 saņemta informācija par konfliktu kādā daudzdzīvokļu namā Sniķeres ielā, Bēnē. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet nekādu konfliktu nekonstatēja. Savukārt persona, kura izsauca policiju, pati atradās alkoholisko dzērienu ietekmē un nespēja neko konkrēti paskaidrot par notikušo.

7.septembrī plkst. 18.20 saņemta informācija par to, ka Bēnes pagastā pa kādas mājsaimniecības lauku braukā motocikls. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet nevienu motobraucēju nesastapa. Kā informēja persona kura izsauca policiju, tad motobraucējs aizbraucis pirms policijas ierašanās.

10.septembrī diviem autovadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemēroti administratīvie sodi EUR 30 un EUR 40 apmērā.

10.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Baznīcas ielā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

11.septembrī plkst.15.15 saņemta informācija par to, ka kādai personai, kura dzīvo daudzdzīvokļu namā Miera ielā, Aucē, nezināma persona sejā iepūtusi asaru gāzi. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka informācija ir patiesa. Tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kura personai sniedza nepieciešamo palīdzību. Sarunas laikā noskaidrojās, ka cietusī persona ir alkohola reibumā un konflikts sācies jau no rīta ar kādu citu personu, kura tagad, iespējams, atriebusies.

14.septembrī izteikts aizrādījums fiziskai personai Lielauces pagastā par atkritumu dedzināšanu.

16.septembrī izteikts aizrādījums vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē.

17.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 30 apmērā.

18.septembrī plkst.15.55 saņemta informācija par to, ka kādā dzīvoklī Dzirnavu ielā, Aucē, notiek konflikts starp vienas mājsaimniecības locekļiem. Uz norādīto adresi izbrauca Valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Tā kā situāciju nebija iespējams risināt mierīgā, sarunu ceļā, tad pēc konsultēšanas ar sociālā dienesta darbiniekiem, viena no konfliktā apdraudētajām personām tika izmitināta drošā pagaidu dzīves vietā.

21.septembrī plkst.17.50 saņemta informācija, ka Līdumu ielā, Bēnē, no kāda īpašuma uz ielas parādās suns, kurš biedē gājējus un velosipēdistus. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet tajā brīdī pārkāpumu nekonstatēja. Ar suņa īpašnieku tika veiktas pārrunas.

23.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

23.septembrī plkst. 9.00 izteikts aizrādījums divām personām Raiņa ielā, Aucē, par smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu – smēķēšanu sabiedriskā transporta pietuvietas nojumē.

23.septembrī plkst.13.00 saņemta informācija par to, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei nepieciešama policijas darbinieku palīdzība, lai Īles pagastā savaldītu agresīvu pacientu. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki.

23.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 30 apmērā.

25.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Kaļķu ielā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 30 apmērā.

23.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 30 apmērā.

25.septembrī diviem autovadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 30 apmērā.

25.septembrī diviem autovadītājiem par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Skolas ielā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

26.septembrī pašvaldības policijas darbiniekiem tika nodots mobilais telefons HUAWEI P30 Lite, kas esot atrasts Baznīcas ielā, Aucē.

26.septembrī izteikts aizrādījums personai A.Brigaderes ielā, Aucē, kura savā īpašuma dedzināja atkritumus.

26.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

28.septembrī plkst.16.45 saņemta informācija par to, ka kādā daudzdzīvokļu mājā Skolas ielā, Aucē, personas trokšņo koplietošanas telpās un traucē iedzīvotājiem. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki, bet norādītajās koplietošanas telpās nevienu personu nesastapa.

29.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

29.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Baznīcas ielā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.

30.septembrī vienam autovadītājam par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aspazijas laukuma un Kalna ielas krustojumā, Aucē, piemērots administratīvais sods EUR 40 apmērā.