Notikumi Auces novadā 2021.gada jūnijā

1.jūnijā izteikts aizrādījums autovadītājam par to, ka Aspazijas laukumā, Aucē, novietojis transporta līdzekli stāvēšanai vietā, kur to aizliedz Ceļu satiksmes noteikumi. Pārkāpums tika nekavējoties novērsts.

2.jūnijā plkst.13.30 saņemta informācija par to, ka Skolas ielā, Aucē, ir domstarpības starp kaimiņiem par būvgružu novietošanu īpašumā. Uz norādīto adresi izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un noskaidroja, ka atvestas koka konstrukciju daļas, kas jau tiek zāģētas malkā. Ar strīdā iesaistītajām personām veiktas pārrunas.

2.jūnijā izteikts aizrādījums divām personām par smēķēšanu skvērā, Aspazijas laukumā Aucē. Pārkāpums tika nekavējoties novērsts.

4.jūnijā saņemta informācija par to, ka kādā mājsaimniecībā Vecaucē netiek ievērotas mājdzīvnieku labturības prasības. Uz norādīto mājsaimniecību devās pašvaldības policijas darbinieki, bet pārkāpumus nekonstatēja.

4.jūnijā izteikts aizrādījums autovadītājam par to, ka Raiņa ielā, Aucē, novietojis transporta līdzekli stāvēšanai vietā, kur to aizliedz Ceļu satiksmes noteikumi. Pārkāpums tika nekavējoties novērsts.

8.jūnijā izteikts aizrādījums autovadītājam par to, ka Stacijas ielā, Bēnē, novietojis transporta līdzekli stāvēšanai vietā, kur to aizliedz Ceļu satiksmes noteikumi. Pārkāpums tika nekavējoties novērsts.

14.jūnijā plkst. 7.55 videonovērošanas kamerās tika pamanīts, ka Raiņa ielā, Aucē, uz kādas ēkas kāpnēm guļ vīrietis. Uz redzamo vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka persona atrodas vairāk kā divu promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, piemērots administratīvais sods un persona tika nogādāta norādītajā dzīvesvietā.

14.jūnijā plkst.14.30 saņemta informācija par konfliktu Lielaucē starp transportlīdzekļa vadītāju un personām, kurs spēlē bumbu uz piebraucamā ceļa pie garāžām. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar notikumā iesaistītajām personām.

15.jūnijā plkst.16.00 pašvaldības policijas darbinieki Raiņa ielā , Aucē, pie viena no veikaliem ievēroja guļošu personu, kura atradās alkoholisko dzērienu ietekmē. Par šo pārkāpumu tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, piemērots administratīvais sods un persona tika nogādāta norādītajā dzīvesvietā.

15.jūnijā plkst.16.20 saņemta informācija, ka Neatliekamās medicīniskās brigādes darbinieki Raiņa ielā pārbaudījuši kādas personas veselības stāvokli, bet nav konstatējušas nekādas veselības problēmas. Izņemot to, ka persona ir alkoholisko dzērienu iespaidā. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un noskaidroja vīrieša personas datus. Persona izrādījās cita novada iedzīvotājs. Tika nolemts personu paturēt policijas darbinieku tiešā uzraudzībā līdz atskurbšanai. Pēc tam persona sazinājās ar paziņām un devās uz savu dzīvesvietu.

18.jūnijā plkst.19.30 saņemta informācija par to, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei O.Kalpaka ielā, Aucē, nepieciešama policijas palīdzība jo radies konflikts ar personu, kurai sniegta palīdzība. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un neapmierināto personu nogādāja tā dzīvesvietā.

18.jūnijā izteikts aizrādījums autovadītājam par to, ka Vītiņu ielā, Aucē, novietojis transporta līdzekli stāvēšanai vietā, kur to aizliedz Ceļu satiksmes noteikumi. Pārkāpums tika nekavējoties novērsts.

19.jūnijā plkst.9.01 saņemta informācija par to, ka Aucē, Vītiņu ielā noticis ceļu satiksmes negadījumus. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka negadījumā iesaistīts traktors un ārvalstīs reģistrēta automašīna. Par to tika informēti Valsts policijas darbinieki, kuri ieradās notikuma vietā un veica nepieciešamās procesuālās darbības.

19.jūnijā plkst.16.20 saņemta informācija, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei Parka ielā, Aucē, nepieciešama policijas palīdzība jo radies konflikts ar agresīvi noskaņotu personu, kurai jau iepriekšējā dienā tika sniegta palīdzība. Pašvaldības policijas darbinieki pavadīja agresīvo personu līdz ārstniecības iestādei Jelgavā.

22.jūnijā izteikts aizrādījums juridiskai personai par to, ka tai piederošā īpašuma teritorija Vītiņu pagastā netiek kopta atbilstoši pašvaldības saistošo noteikumu prasībām. Noteikts termiņš pārkāpuma novēršanai.

22.jūnijā plkst.15.30 saņemta informācija par konfliktu Raiņa ielā, Aucē. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un veica pārrunas ar konfliktā iesaistītām personām.

22.jūnijā plkst.16.00 saņemta informācija, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei nepieciešama policijas palīdzība. Izbraucot uz norādīto vietu Vītiņu ielā, Aucē, tika noskaidrots, ka uz zemes gulējusi persona, kurai nav nopietnu veselības problēmu. Persona tika nogādāta tās dzīvesvietā Vītiņu pagastā.

22.jūnijā plkst.17.30 saņemta informācija, ka Pils ielā, Aucē, atrodas sveša persona. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka minētā persona nav novada iedzīvotājs. Persona tika nogādāta pie radiniekiem Vītiņu pagastā.

24.jūnijā plkst.16.00 saņemta informācija par konfliktu Miera ielā, Aucē. Uz norādīto vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un konstatēja, ka konflikta vietā jau atrodas Valsts policijas darbinieki. Ar konfliktā iesaistītajām personām tika veiktas pārrunas.