Svētku salūts Aucē

Pašvaldības policija informē par to, ka šī gada 18.novembrī plkst.18.30 Auces centrā, Aspazijas laukumā, notiks Valsts svētkiem veltīts salūts – uguņošana.

Uguņošanas vieta Aspazijas laukumā

Drošības apsvērumu dēļ 18.novembrī no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 tiks slēgta cilvēku pārvietošanās Aspazijas laukuma skvērā no lielajiem kokiem brīvajā daļā – tuvāk Miera ielai. Tur tiks uzstādītas uguņošanai nepieciešamās ierīces.

Uguņošanu būs iespējams vērot no Aspazijas laukuma skvēra daļas tuvāk Raiņa ielai, apkārtējo ielu gājēju trotuāriem un citām teritorijām.

Pasākuma laikā autotransporta satiksme netiks ierobežota. Apstāšanās un stāvēšana atļauta vietās, kur to darīt neaizliedz Ceļu satiksmes noteikumi.

Apkārtējo māju iedzīvotāju ievērībai

Ņemot vērā to, ka svētku uguņošana notiek pilsētas centrā un tā saistīta ar īslaicīgu skaļu troksni, spilgtu gaismu un sadegušo raķešu pelnu krišanu uz zemes, savlaicīgi: parūpējieties par saviem mājdzīvniekiem, kuriem iepriekš minētie faktori var radīt stresu vai pat tie var aizbēgt no mājām; noņemiet žāvēšanai izkārto veļu un to neizkariet uguņošanas laikā; pārvetojiet savas automašīnas ārrpus iespēejamās pelnu krišanas zonas.

Patīkamus svētkus!